GÜNDEM

"Arapsaçı" yayında!

İlk Albüm 'Bende Ne Varsa' Yayınlandı!


    Pelin Yılmaz, "Bende Ne Varsa" isimli  8 şarkı ve bir versiyondan oluşan 'pop’ tarzındaki ilk albüm projesini geçtiğimiz yıl tamamladı.  Arpej Yapım etiketiyle raflarda yerini alacak olan albümdeki şarkıların sözleri ve 2 şarkının bestesi Okan Atakay'a, 6 şarkının bestesi Elcil Gürel Göçtü'ye ait. Barış Özesener, Serkan Ölçer, Erdem Kınay ve Bahadır Tanrıvermiş'ten oluşan başarılı aranjörlere, stüdyoda; Erdem Sökmen, Mehmet Akatay, Sibel Gürsoy, Murat Aziret gibi usta müzisyenler eşlik etti.

   Albüm fotoğrafları D-Tale Art stüdyolarında Özger Bayer ve Vahap Şen tarafından çekildi. Albüm konsepti ve kartonet tasarımı da bu iki isme ait. Genel olarak tiyatro, sinema ve oyunculuk dalında başarılı fotoğraf çalışmaları olan ikili, ilk defa bir albüm projesine imza attılar.

   'Aşk' kavramının bir kadın üzerindeki etkilerini merkezine alan albümün ana teması, Pelin Yılmaz'ın güçlü yorumculuğuyla birleşerek, kulaklarda enfes bir tat bırakıyor. Duygusal şarkıların yanında, albüme ağırlığını koyan hareketli şarkılar da, bu anlatımı destekleyen dinamik ve keyifli unsurlar olarak duyuluyor.

 Albümdeki Şarkılar:
 1. Kayboluyorum
 2. Çal Git
 3. Kime Ne
 4. Tül Perde
 5. Sebepsiz
 6. Kader
 7. Çivi
 8. Çok Şık
 9. Kime Ne (Radio Edit)
 (Şarkı sözlerine ulaşmak için şarkı isimlerine tıklayınız)

Künye  I  Basın Bülteni   

Albümü dinlemek ve satın almak için:itunes     ttnet müzik     spotify     deezer

turkcell müzik     avea müzik     fizy

Resmi Sayfalar
Facebook